Több ezren sportoltak Győrött

A szervezők becslései szerint körülbelül 3000-en vettek részt a X. Arrabona Futófesztivál, Őszi Sport- és Egészségnapon Győrött.

Az Adyvárosban rendezett Őszi Sport- és Egészségnap délelőttjén 600 m-es, majd 3, 6, illetve 9 km-es távon futhattak a jelentkezők. A futófesztivál után a győri sportegyesületeknek is köszönhetően számos sportolási lehetőség közül válogathattak az érdeklődők a Barátság Sportparkban. A választható sportágak között volt az ökölvívás, a dzsúdó, a birkózás, a vívás, valamint különböző aerobik foglalkozásokon is részt vehettek az érdeklődők.

Az ovifoci tornát a Brunszvik óvoda nyerte, míg a VIP tornán a Győr-Moson-Sopron Megyei Kormányhivatal végzett az első helyen.

Valamennyi regisztráló az esemény logójával ellátott pólót kapott ajándékba a szervezőktől.

Az eseményről bővebb információk annak MOVE Week-oldalán találhatók.